12

Taha Office;

1996 | Faaliyetlerine ofis grubu ürünlerin ithalatı ve satışı ile başladı.

2001 | OEM – Orijinal yazıcı ürünleri ve sarf malzemeleri satışına başlayarak faaliyet alanını genişletti, hızla büyümeye başladı.

2002 | Yazıcı toner & kartuş ürünlerinde müşterilerine yüksek kalitede ve ekonomik baskı çözümleri sunmak için OEM ürünlere alternatif olarak Mr. Black markasını yarattı ve kısa zamanda başarıyı yakaladı.

2008 | Baskı teknolojilerinin sürekli gelişmesi ile beraber büyük bir dönüşüme girerek ana faaliyet alanını endüstriyel kodlama sektörü olarak belirledi ve bu alanda büyümeye ve rekabette fark yaratmaya odaklandı.

2009 | Endüstriyel kodlama alanında, firmaların özel inkjet teknoloji kartuş ve mürekkep ihtiyaçlarını karşılamak için EkoPrint markası ile çözümler sunmaya başladı.

 

Bugün itibari ile Taha Office;

Endüstriyel kodlama alanında dünyanın önde gelen kartuş & mürekkep üreticileri ile stratejik işbirliklerine imza atarak en kaliteli, ileri teknoloji, yenilikçi sarf malzeme ürünlerinin üretimini, ithalatını ve ihracatını yapıyor, yurtiçi ve yurtdışında faaliyet gösteren müşterilerine sunuyor.

EkoPrint markası ile Inkjet Kartuş & Mürekkep ürünlerini, Türkiye dışında Avrupa, Amerika, Ortadoğu, Türki Cumhuriyetler ve Afrika’da 12 ülkeye ihraç ediyor.

Mr. Black markası ile Yazıcı Toner & Kartuş ürünlerinde 3 farklı alternatif ürün çözümü sunuyor. Yüksek performanslı Mr. Black ürünleri ve ekonomik çözümleri ile müşteri memnuniyeti yaratıyor.

Türkiye’de ve dünyada odaklandığı sektörlerde, her zaman müşterileri ve iş ortakları için değer yaratmayı, sürdürülebilir & karlı işbirlikleri oluşturmayı ve vazgeçilmez stratejik iş ortağı olmayı hedefliyor.